The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Плаж           - Page 8 EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Плаж           - Page 8 EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Плаж           - Page 8 EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Плаж           - Page 8 EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Плаж           - Page 8 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Тереза
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
LunnaWest
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
John Catista
Плаж           - Page 8 I_vote_lcapПлаж           - Page 8 I_voting_barПлаж           - Page 8 I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Плаж           - Page 8 2448524g Плаж           - Page 8 2653380 Плаж           - Page 8 Gp2lX Плаж           - Page 8 2703893B

 

 Плаж

Go down 
+7
Анджела Хартс
John Catista
Кармила
Джейк Джонсън
LunnaWest
Тереза
Каролайн Форбс
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyПет Ное 19, 2010 11:13 pm

First topic message reminder :

Плаж           - Page 8 Beach4
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 7:44 pm

-Внимавай котенце дане се опариш.Неме познаваш и незнаеш на какво съм способна.Повтарям не се занимавай с мен.Контролирам елементите Плюс петия елемнт.Който ще запазя в тайна.Но ще ти кажа че моаг да те убия с него.Само още веднъж ме докосни и тогава ще видиш какво щети се случи.Казах му със заплашителен тон всички тези думи.-Вече ми е писнало от лигльовци като теб.Защото ти търсиш само и единствено секс от едни невинни момичета.Ще защитя Анджела с всички те си сили.И дори да умра другите ангели няма да те осатавят на мира.Опитах се да ми счупиш крилото то ще зарасне на ново.Но ти само щеми доставиш болка.Само това можеш да ми направиш.-Ако си мислиш че щети доставя удоволствието да пищя и да викам няма да стане.-Ще се бия със всички сили които имам.О да имам и двама братя които биха те убили и то само защото си ме наранил.След тези думи се приближ към него и му поволих да счупи крилото ми.Разперих и двете си крила и ги поставих в неговите ръце.А след това приех свояат човешка форма.-Хайде давай направи каквото искаш.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:03 pm

- Зън-зън, аз съм все още тук. - припомних им.
- Кари, Кароилайн аз сама си се защитавам. Искам да му изпия кръвтта това е всичко. - страхотно сега и бой.. избухлив характер, какво да кажа.
Хвърлих се на Каролайн и й дадох една прегръдкаа. След това на врата на Майк.
- Free Huggs. - казах и започнах да ги прегръщам толкова силно сигурно не им беше лесно да дишат. Не знаех какво ми става. Май се разлигавих. Хехе
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:20 pm

Крилата й бяха в ръцете ми.
- Не съм толкова зъл, не искам да ги късам. Не ме е страх от братята ти или от ангелите там горе. И без това има много като теб, там горе, които само чакат удобен момент. - казах и откъснах едно перо.
- За спомен. - колко съм сантиментален. Хаха.
- Сега си върви, ангелче.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:34 pm

-Знаех си ти си един страхливец.Само говориш но не изпълнявап това което казваш.Няма да си тръгна каквото и да правиш.Анделина е моя приятелак и ще я защитя.Мислиш си че ще ми кажеш онези неща и просто ще си отида.Е явно много грешиш.НЯма да ти се рамине лесно ще съжаляваш че си откъснал перо от мен.Ти си една измет мелез.Нещастник,копеле педофил.И още какво ли не.След тези думи започнах леко да треперя но не от страх а от гняв.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:41 pm

Олеле тя май не ме чу.
- Казах, че мога и САМА да СЕ защитавам. - Викнах на Каролайн. - Освен ако не ме мислиш за слабачка! А може и така да е.
Не издържах. Седнах на пясъка.
- Ако ще се биете бийте се. - Станах и взех перото след това отново седнах.
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:46 pm

- Страхливец ще казваш на някой друг!
Влязох в ума й. "Ако ще ти режа крилата не искам да си мърся ръцете с тази ангелска кръв. Сама ще си причиниш болката. Сама ще си откъснеш крилете". Щом силата са и елементите тогава ще си откъсне крилата със силен огън. Накарах я да превърне ръцете си в струи огън. Замахна с тях и сама си отряза крилата.
- Дано си доволна ангеле!
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 8:50 pm

Когато ме накара сама да си причиня болката аз истенах.
Използвах елемента земя и разцепих земята.Вкарах го вътре.И го залях с струя ледена вода като я смесих с въздух и той замръзна право в земята.
-Няма да се откажа дори и да съм ангел без крила.КАах и се излегнах на пясакът.СЛед това взех един огромен камък и го стоварих върху него.
-Неисках да се стига до тук но ти ме провокира.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:01 pm

- Ооо, да. И сега какво? Имаме си труп... а за мен не мислиш ли? Аз исках кръвта му, дяволите да го вземат! - извиках. Ами аз? Изгубих часове на тоя плаж... жалки опити. Спрях времето. Щракнах с пръсти и го извадих.
- Аз си искам кръвта! - пляснах го. Раз-два не стана. Отново раз-два. Ударих го леко по челото и той скочи като зебра. Скок-подскок.
- Тик-так. Аз трябва да ям!
Възвърнах времето.
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:15 pm

- Ти трябва да ядеш, а аз да се стопля. - огледах се наоколо. - Ех, добре че не се облече. - взех якето й и го наметнах.
- Следващия път вземи се застреляй сама, като сама предизвикваш после сама си си виновна. Аз съм я предизвиквал.
Женската злоба по-страшна и от война.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:22 pm

-Аз сама ли съм се предивикала бе шибаняк.Той взе якето на Анджи а аз го маханах от него с елемента Въздух.-Няма пък да ти дам да се стоплиш.Казах и го съблякох гол само по боксерки.И без това беше секси да се порадвам малко на гледката.-Няма да ти дам да повишиш и един градус от своята температура.След като съм се предизвикала сама.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:25 pm

- Чакай, чакай, чакай. Първо аз. - отидох пред нея. - Анджи е гладна. Анджи трябва да яде. Иска топла кръв иначе мозъка й ще замръзне. Капиш?
Започнах да обяснявам на Каролайн. Аз сякаш бях невидима.
- Здрасти...аз съм духче идвам от горичка да ти кажа аз искам кръвчица, чее е късно вече вън. - уау хубава песничка. Ставам за писател.
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:38 pm

- Оо, да супер. Едната иска да ми пие кръвта, а другата да ме гледа гол. Какъв късмет! - да супер беше. Колко удобно.
- Анджи, ти трябва да се храниш. А аз да се стопля ела тук!
Засмях се силно. Тъпо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:42 pm

Погледнах го надменно.След това се сетих че мога да възтановя крилото си като съчетая елементите.
-Огън въздух земя вода.КАзах и крилата ми станах отново цели.
-Анджи искаш ли да пиеш от мен?Попитах я и се приближих към нея.
-Няма да се занимавам повече с теб.Казах на момчето.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:45 pm

- Ооо, да сега се сети да питаш. - казах със сърказъм.
- Поне си имаме хубава гледка. - намигнах на Каролайн.
- Жалко само аз ли ще се занимавам? Ти губиш. А да и честити нови крила.
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 9:50 pm

- Сега какво? - попитах учудено. Ама наистина сега какво?
- Няма да зъзна.
Облякох се и извадих една цигара. Запалих я и започнах да пуша.
- О, да. Блаженството на цигарения дим.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 10:14 pm

-Иъл ето защото си ми толкова противен.Каах на марк.И дадох ръка на Анджи.
Сряах и с нижчето в джоба ми и и да дох да пие.
-Пий анджи знам че си гладна но.Хайде пий докато не съм умряла.
Кръвта започна да капо от ръката ми.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm

- Ти да не си от семейство Адамс? - Скъсах така или иначе късата си тениска и я увих около китката й.
- Така е по-добре. - усмихнах се. След това се приближих до Майк. - Твой ред е.
Леко навлажних мястото, което щях да ухапя. Показах зъбите си и започнах да смуча от кръвта му. Кръвта на демон беше сладка. Много сладка. Жалко, че не се превръщат във вампири. Но това е и хубаво качество. Мога да пия докато не се насития. Оставих го, когато усетих, че кръвта му намалява. От раната течеше кръв, аз само духнах леко и тя зарасна. Само следите от зъбите ми останаха.
- Да ме запомниш. Честити белези.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж           - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Задният плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Плаж-
Идете на: