The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Мястото за ловуване EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Мястото за ловуване EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Мястото за ловуване EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Мястото за ловуване EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Мястото за ловуване EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Мястото за ловуване EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Мястото за ловуване EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Мястото за ловуване EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Тереза
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
LunnaWest
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
John Catista
Мястото за ловуване I_vote_lcapМястото за ловуване I_voting_barМястото за ловуване I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Мястото за ловуване 2448524g Мястото за ловуване 2653380 Мястото за ловуване Gp2lX Мястото за ловуване 2703893B

 

 Мястото за ловуване

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyПет Ное 19, 2010 11:14 pm

Мястото за ловуване 131846799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
John Catista
Върколак
Върколак
John Catista


Брой мнения : 19
Join date : 11.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Дек 12, 2010 9:18 am

След като си тръгнах от плажа реших да дойда тук и да се разходя.Надявах се да не дебнат хищни животни.Ходих в гората и видях една изоставена къща приближих се до нея отворих вратата и видях...





Мястото за ловуване Pizap.com10.52310678316280251292138416390
Върнете се в началото Go down
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Дек 12, 2010 11:05 am

След като се преместих рук реших да дойда на мястото за ловуване.
Когато пристигнах там имаше някакъв човек от далече се подушваше че той върко
лак.Отидох до него и му се представих.Задравей аз съм Деймън.
Върнете се в началото Go down
John Catista
Върколак
Върколак
John Catista


Брой мнения : 19
Join date : 11.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Дек 12, 2010 11:50 am

Казах му:-Здравей-попитах го-Какво те води насам?Искаш ли да се разходим тук е прекрасно да знаеш дали дебнат хищни животно?Искам да видя поне едно,от както съм тук не съм виждал животно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Дек 12, 2010 11:53 am

ДА бих искал да се разходим казах му и му се усмихнах.
На петнадесет метра им асърна от нас да им ахищни жищни животни но са малко.
Казах и се засмях.Видях че има животно с ангелското ми зрение.
Върнете се в началото Go down
John Catista
Върколак
Върколак
John Catista


Брой мнения : 19
Join date : 11.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyСъб Дек 18, 2010 6:58 pm

Аз го попитах защо се нарича "Място за ловуване"и го попитах дали и той мрази върколаци като някои други ангели.Защото ако е така май ще се махна от градът.
Върнете се в началото Go down
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyСъб Дек 18, 2010 7:03 pm

Наричасе така защото тук идват вампири и други съдания които се хранят с кръв.Не аз не мразя Върколаци но сестра ми мрази Върколаците.
След това му се исмихнах.Е къде ще ходим?Попитах го аз.


П.П При още едно нарушение на правилата те банвам за 5 дена.
Върнете се в началото Go down
John Catista
Върколак
Върколак
John Catista


Брой мнения : 19
Join date : 11.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyСъб Дек 18, 2010 7:07 pm

-Да отидем в къщата ми ще ти я покажа не е много голяма но става.След като убиха родителите ми не ми остана много-и се засмях.Попитах го с какво обича да се занимава.-Аз му казах че обичам да гледам разни екшън филми и Комедия а хобито ми е да рисувам и да се разхождам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyСъб Дек 18, 2010 7:12 pm

Еми добре хайде.Еми обичам да се разхождам да летя из облаците а хобито ми е да рисувам както твоето.И моето семейство бе убито но вече не ме интересува.
Може да звучи сякаш съм някакъв безчувствен идиот.Но всъщност вече свикнах израстнах без родители останаха ми само сестра ми и брат ми.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:10 pm

Днес реших да изляза малко от своята къща защото вече просто ми писна да си стоя в къщи.Трябваше да половувам и реших да се поразходя до мястото за ловуване.Когато стигнах аз видях една сърничка и едно зайче.Аз ги нападнах и изпих тяхната кръвчица.След това извадих една кърпичка от джоба си и избърсах кръвта от устата си.
Върнете се в началото Go down
Nicole Adams
Вампир
Вампир
Nicole Adams


Брой мнения : 3
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:26 pm

Обичах повече човешката кръв, тя беше толкова сладка, неповторима.Но пък мястото за ловуване можеше да послужи и за една кратка разходка.Докато ходех бавно по пътеката, оглеждайки всяка подробност видях някой да убива животни.Проближих се тихо и заговорих:
- Хм, това зайче беше доста сладко, жалко че го уби.И това ти стига?Не е ли по-добре една капка човешка кръв, отколкото 100 животинска? - кръстосах ръце.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:29 pm

-Не аз се опитвам да се контролирам и да не пия човешка кръв.Казах аз на момичето което беше много сладко.
-Ъммм секси си.Казах и се засмях на себе си.-Как се казваш попитах я аз и се засмях отново.Бях реших да дойсствам по същество а не да увъртам.След това отидох до нея и я целунах по устата.
Върнете се в началото Go down
Nicole Adams
Вампир
Вампир
Nicole Adams


Брой мнения : 3
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:35 pm

i]Секси ли?Повдигнах вежда, знаех много добре какви са типовете като този.Дори не изчака да му отговоря, целуна ме, само за секунда, защото го бутнах и той падна на земята.
- Ако още един път се повтори, кълна се ще откъсна врата ти ! - казах ядосано, но тихо.Дори не повиших глас.
- Името ми е Никол, трябва да ти е ясно че не съм от лесните.Ако ме искаш - трябва да се постараеш. - усмихнах му се и го погледнах право в очите.
- Доста лошо начало, а..? - и зачаках да ми каже името си.[/i]
Върнете се в началото Go down
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:40 pm

-Аз попринцип не съм такъв но.Когато се видях реших да дойствам по бързия начин а не да увъртам.-Аз не съм бил с много момичета.-А ти ми харесваш.Казах като се приближих към нея.Няколко пръсти ни деляха отново да се целунем.След това я бутнах и тя падна на земята.
-Уппсс съжалявам засмях се аз.После и подадох ръка и тя се изправи.
Върнете се в началото Go down
Nicole Adams
Вампир
Вампир
Nicole Adams


Брой мнения : 3
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 10:44 pm

- Съжаляваш ли? - попитах и лукавата усмивка се появи на лицето ми.С едно бързо движение го свалих на земята и легнах върху него.
- И така .. - започнах доволна, като се наместих върху него и седнах, така че да ми е удобно.
- Ако искаш отново да се изправиш ще трябва да ми изпълниш едно желание, ако не - сам знаеш, че вампирите, които пият кръв са по-силни.Сам си прави изводите. - намигнах му и се усмихнах широко.

Върнете се в началото Go down
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm

Какво е желанието попитах аз момичето и се опитах да се изправя.
-О боже ти си само едно момиче казах и се замсях.
После я погледнах и се надигнах и я целунах по устата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мястото за ловуване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мястото за ловуване   Мястото за ловуване Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мястото за ловуване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Мястото за ловуване-
Идете на: