The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Съдаване на герой - Page 2 EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Съдаване на герой - Page 2 EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Съдаване на герой - Page 2 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Тереза
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
LunnaWest
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
John Catista
Съдаване на герой - Page 2 I_vote_lcapСъдаване на герой - Page 2 I_voting_barСъдаване на герой - Page 2 I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Съдаване на герой - Page 2 2448524g Съдаване на герой - Page 2 2653380 Съдаване на герой - Page 2 Gp2lX Съдаване на герой - Page 2 2703893B

 

 Съдаване на герой

Go down 
+15
Стефан Салватор
Аня
Руксандра Дънстън
Джеръми Гилбърт
Изабела Салватор
Деймън Джонсън
John Catista
Елена Гилбърт ♥
Анджела Хартс
Изабела
Кармила
Джейк Джонсън
LunnaWest
Тереза
Каролайн Форбс
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 10:47 pm

First topic message reminder :

Име:
Години:
Раса:
Дарба:
Външен вид:
Характер:
Снимка:
История
Допълнителна информация:Но тя е по изпор.


Последната промяна е направена от Фелисити Джонсън на Съб Ное 20, 2010 3:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:23 am

Име:Деймън Джонсън
Години:20(
Раса:Ангел
Дарба:Както сестра си може да контролира четирите елемента
Външен вид:Къса черна коса Сини очи.Издължена брадичка на която никое момиче не може да откаже.Висок метър и осемдесет.Носи дълки и кожено яке.Кжата му е светла в никакъв случай тъмна.шията му е издължена и страхтна.Общо взето страхотен герой ХД.
Характер:Характерът на деймън е малко сложен защото той може да е весел но всъщия момент да се промени.Но в повечето случаи е груб и небрежен но им аи случаи когато е мил и обилив но това е много рядко.
Снимка:
История:Сега животат му се струва пуст и не му се живее.Когато 20 той се преместил тук.Тук той иска да потърси своята сродна душа когато разбрал че има сестра и друг брат тук той веднага се запътил към тях зада ги види и да ги прегърне но той бил груб и не го направил.След като си купил къща той я продал и заживял при Каролайн и Джейк заедно с неговата годеница Тереза.
Снимка:

Съдаване на герой - Page 2 Damonsalvatorepic
Съдаване на герой - Page 2 Damonsalvatorepicture44
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:28 am

Скъпи братко одобрен си.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Изабела Салватор
Ангел
Ангел
Изабела Салватор


Брой мнения : 99
Join date : 12.12.2010
Местожителство : Mystic Falls ^^

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 1:42 am

Име: Изабела Салватор

Години: 20

Раса: Ангел

Дарба: Да влиза в сънищата на хората чрез гривната си.

Външен вид: Бела е с дълга светла коса,разкошни сини очи и плътни устни.Тя е стройна и слаба.Висока е 165 см.Краката й са дълги,но и изящни.Талията й е тънка.Тя не от добрите момичета.Когато мъжете я видят лигите им текат чак.

Характер: Тя е мила,но само понякога.Лесно избухва и с право.Тя нито малко,нито много капризна.Обича да се разхожда през нощта.Естествено когато има пълнолуние.Мрази хора с голямо самочувствие.Лесно нараняема е.Любопитна.С голямо чуство за хумор.Обича да танцува и купонясва.Влюбва се лесно.И винаги се поддава на изкушението.

Снимка: Съдаване на герой - Page 2 Bar-refaeli-1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Съдаване на герой - Page 2 Bar-rafaeli-20070116-199267
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Съдаване на герой - Page 2 00001731779246_Bar_Refaeli_ad_campaign_for_Agua_Bendita_2011_swimwear_line_14_122_339lo

История: Родена е в Ню Йорк.Обича града в който е родена.За това има такъв буен характер.Родителите й са заможни хора.Майка й - моден дизайнер , баща й - шеф на строителна фирма.Още,когато Изабела е на 2,родителите й са се развели.Баща й е с друга жена.А майка й самотна само с дъщеря си.Изабела расте без баща и това я съкрушава.
Майка й е вещица,а баща й е ангел.Знае няколко заклинания.Едно от което е - може да мести предмети с ума си.Също така може да чете мисли,но само на определени хора,като например ангели.Сега се учи как да владее четирите стихии.С помощта на баба й,защото тя е била бивша вещица.
В момента живее в малко градче на име Мистик Фолс.Харесва й града и не мисли скоро да се мести...

Допълнителна информация: - има куче порода голдън ретривър на име Рой
- обича много шоколад
- любими цветове - лилаво и черно
- пада си по лошите момчета
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 15
Join date : 12.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 8:51 am

Съдаване на герой - Page 2 Vfmcqueen

Име: Джеръми Гилбърт

Години: 18

Раса: човек

Външен вид: Джеръми е висок и красив. Има кестенява коса и кафеви очи. Винаги е спортно облечен.Притона му е сравнително дълъг стигащ почти до веждите му, но той почти винаги го разрошва. Кожата му е бледа, но в никакъв случай прекалено бледа. Руменината по бузите му придава още по чаровен вид.

Характер: Много смешен и забавен, с него няма как да не се смееш. Някой път е доста заблуден, но пък точно тогава е и много сладък. Готов е на всичко за приятелите и семейството си. Много е мил и добър. Много бързо се сприятелява.

История: Роден е в Ню Йорк в много богато семейство. Той е по-големия брат на Елена Гилбърт. Но един ден след като сестра му отива на парти, на което не е трябвало да ходи, губи родителите си в катастрофа, защото те отиват да приберът Елена от купона. Тя оцелява, но отначало Джер я обвинява за случилото се. Налага им се да се преместят от Ню Йорк. Трябва да живеят с леля си Джена в Тексас, но тъй като не харесват мястото се местят в този град, който Джер избира случайно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 10:57 am

Одобрен си Cool Embarassed I love you
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Руксандра Дънстън
Вампир
Вампир
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 26
Join date : 19.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 2:57 pm

Име:
Руксандра-Лионора Дънстън (Рукс, Руки-Ли, Лия)

Години:
17

Раса:
Вампир

Дарба:
Видения

Външен вид:
Рукс остава в съзнанието на всеки - мъж или жена, дори ако я мернат само замалко. Тя винаги се е отличавала с необичаен външен вид и излъчва непреодолимо обаяние, което не ти позволява да я подминеш ей-така. Тя е наистина висока и стройна, има идеална фигура - дълги стегнати крака, изваяна талия, привлекателен бюст и нежни чувствени извивки. Лицето й има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежки, прав нос, чувствени наситенорозови устни. Косата й е дълга, падаща като копринен медночервен водопад, с абсолютно същото мекочервено като миглите и веждите й, а дали ще е права като свила или на едри вълни решава самата Нина. Погледът й е пленяващ по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите й. Кожата на Нина е нежна и млечнобяла. Гримът, който носи е едновременно деликатен и бунтарски, също като стилът й на обличане. Руксандра е една от малкото, които могат да се обличат като бунтарки и в същото време да го правят стилно, елегантно и женствено.

Характер:
Характерът на Рукс е като плетеница, съчетаваща в себе си добро и зло. Поначало Руксандра Дънстън е хладна към всички непознати. Ако обаче спечелиш доверието и симпатиите й - поздравления. Тя е винаги саркастични-иронична, но за разлика от някои хора знае кога точно трябва да се държи сериозно и знае кога млъкне (макар че предвид бунтарската й същност рядко го прави). Умее да изслушва и има решение за всяки проблем. Запазва хладнокръвие и при най-напченетата ситуация. И ако някой очаква 3000 годишен вампир да не умее да се забавлява, значи не се е сблъсквал с Нина. Да, без съмнение тя е една от най-интересните личности, с които може да се сблъскаш.
Друга черта от характера й - Руки е непокорна. Тя е свободна душа и изобщо не може да понесе някой да я командва или да се опитва да я игнорира. Буйна и импулсивна е, винаги държи на собственото си мнение и принципи и може да бъде нечуван инат. Да, Руксандра като цяло е страхотна, но не и светица. Тя може да бъде вампир в най-лошото значение на думата - жестока, арогантна, злобна, разрушителна.
В голяма степен обаче характера й не може да бъде определен точно и зависи от настроенията й и този, с когото разговаря.

Снимка:
Съдаване на герой - Page 2 Deborah-ann-woll

История:
*Спомен*
Галия, около 700 година пр. Хр.

Чувам единствено пукота от огъня и виждам само до там, докъдето слабата му светлина достига. Сама съм. Маркъс и останалите си отидоха, сбогувайки се с мен. Мислеха, че съм обречена. Каквато и бях.
Отново потрепвам от болка. По време на една от пъвите битки ме уцелиха с отровна стрела, а имах и хиляди други рани. Въпреки че Маркус се беше погрижил за нея, стрелата беше с отровен връх и едва намирам сили да мисля. Отровата ме разяжда отвърте, изгаря вените ми, бавно унищожава мозъка ми, опитва се да отнеме съзнанието ми.
Дочувам нещо, но не намирам сили да се надигна и да видя какво е. Болката продължава да ме поглъща, да ме тегли към мрака...
Внезапно на ипровизираното легло над мен се появява младо момче, не по-голямо от мен самата. Застива неподвижно, гледайки ме втренчено. Най-накрая размътеното ми съзнание го разпознава като вампир.
- Bhreathnaigh mé ar conas mar a chomhrac*. - казва той нежно, а гласът му прояснява съзнанието ми.
- Duit... Bháis ceart**? - прошепвам едва-едва.
Кратка усмивка заиграва по съвършеното му, бледо лице.
- Is ea... Agus ba mhaith leat a rialacha cuideachta Bháis? Beidh mé duit saol nua. Déanfaimid múineann tú gach rud a fhios agam***. - той се навежда по-близо до мен.
Отнема ми известно време, за да осмисля какво ми казва. Той ще ми даде живот, а аз искам да живея.... Не искам да умирам...
- Tá****... - прошепвам с последните си сили...
Хищническите му зъби се впиват в шията ми. Изкрещявам... И мракът ме поглъща...


Руксандра е една от Жриците на Мориган, върховната келтска богиня. Превърната е във вампир по време на войната, когато я раняват жестоко. Създателят й е много древен вампир, който я вижда в битката и веднага решава, че няма по-подходяща от нея за живота на вампир. Преди около век пътищата им се разделят - той решава да остави Нина да поживее сама за известно време.
___________________________________________
Превод от келтски:
*Видях те как се биеш.
** Ти... Ти Смъртта ли си?
*** Да... А ти би ли правила компания на Смъртта? Ще ти дам нов живот. Ще те науча на всичко, което знам.
****Да....

Допълнителна информация:
- обича рок и метъл музиката;
- мрази да е сама (без гадже);
- не може да живее без музика;
- има домашен любимец - Нина има домашен любимец - огромна кавказка овчарка на име Бон.


Последната промяна е направена от Руксандра Дънстън на Нед Дек 26, 2010 3:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Деймън Джонсън
Ангел
Ангел
Деймън Джонсън


Брой мнения : 74
Join date : 12.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 4:02 pm

Одобрена Как се кава момичето на снимката
Върнете се в началото Go down
Руксандра Дънстън
Вампир
Вампир
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 26
Join date : 19.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Дек 20, 2010 10:13 am

Благодаря! Момичето от снимката е Дебора Ан Уол.
Върнете се в началото Go down
Аня
Ангел
Ангел
Аня


Брой мнения : 6
Join date : 23.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 7:53 pm

Име: Аня
Години: 20

Раса: Ангел

Дарба: Кара мъжета да се влюбват в нея
Външен вид: Аня е с дълга и руса коса ,но често си я боядисва.
Кожата и е бяла като сняг.
Очите и са сини ..
Усните и са тъмно червени..
Бялата и кожа е мека като коприна...
Характер: Тя е мила и нежна..
Обича да помага ,но само на заслужилите..
Тя знае какво иска и винаги го постига..
А мъжете се влюбват в нея.

История :
Тя е превлекателна жена.
Мъжете винаги са я сваляли и тя никога не е оставала сама..
Родена е в Русия , но се мести тук за да намери щастието.
Тя е много умна и обича живота...
Аня е тук за да намери себе си .
Съдаване на герой - Page 2 2784046o
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:17 pm

Одобрена си

Как се казва момичето наа снимката Пиши ми ЛС
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:46 pm

Име:Стефан Салватор
Години:19(9614)Вампирски
Раса:Вампир

Дарба:Астрокинеза(контролира водата около себе си)
Външен вид: Светло кестенява коса и зелени очи. Стилът му на обличане не се отличава с нищо кой знае какво от един обикновен тийн стил, макар да е вампир.

Характер:Стефан е тих, мил. Истински джентълмен. За него удобството на дамата е на първо място. Рядко избухва, но брат му често го изкарва извън нерви, и всъщност е единствения който може да повлиае така на Стефан.
Рядко оставя някого без да му помогне или поне да се опита да го разбере. Мрази да трябва да измъква брат си от кашите, които забърква, но му се налага много често.
История :Стефан Салватор се ражда в богато семейство заедно със своя брат. Двамата се раждат именно във Вишъс Хилс, но напускат града заедно с баща си на 5 годишна възраст. Години по-късно Стефан разбира, че баща им е искал да ги отдели от майка им, за което го намразва до края на човешкия си живот.
На 15 години той и брат му се връщат в родния им град за да търсьят майка им, която обаче е убита от нападение от животно, което обаче Стефан не може да приеме.
На 19 години той и брат му стават жертва на вампирска атака, но вместо да умрат, те се превръщат във вампири. От тогава Стефан е намразил себе си и това което е.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyЧет Дек 23, 2010 8:48 pm

Одобрен си
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Алис
Човек
Човек
Алис


Брой мнения : 8
Join date : 25.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyСъб Дек 25, 2010 12:58 am

Име: Алис

Години: 17

Раса: Човек

Дарба:хх

Външен вид: Алис има бяла кожа.. Сини очи и дълга кестенява коса.. Висока е 1.60 .. Обича да се облича със свободни дрехи, но много често и се налага да облече нещо по-прилепнало.. Не си слага много грим осен ако не се налага..

Характер: Алис е добродушна, но понякога доста раздразнителна.. Попринцип е нетърпелива натура и обича да й се угажда.. Влюбчива е, но ако някой разбие сърцето й става опасно..

Снимка: http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/ashley-greene/ashley-greene-20090129-488627.jpg Ashley Greene

История: Отраснала е в Джаксънвил, Флорида. Ходила е в държавно уличище с разширена прогарама по психология и право, но е решила да стане актриса и е завършила на бързо, след което се е преместила в Холивууд. Винаги е била добро дете и родителите и са се вбесили при решението й да стане актриса, но в крайна сметка се примиряват и й плащат квартирата първата година.. След това тя има достатъчно пари й си купува къща.. След време научава че родителите й са били убити и се отказва от мечтата си да стане актриса.. Отчаяна се мести в малкото градче ..

Допълнителна информация:Но тя е по избор: Обожава да ходи по магазините..
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyСъб Дек 25, 2010 1:00 am

Одобрена добре дошла в форума. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Айс Евърмонт
Демон
Демон
Айс Евърмонт


Брой мнения : 18
Join date : 27.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Дек 27, 2010 3:23 pm

Снимка: Съдаване на герой - Page 2 Dulce3dulce499576981010 - Dulce Maria
Име: Айс Евърмонт
Години: И тя самата не знае.
Раса: Демон - сукубус
Дарба: Може да обладава хора и животни.
Външен вид: Висока и слаба, но не от типа модел-анорексичка, а стройна, с прилично месо по кожата си. Идеални извивки, нежно лице, ала твърди и неразгадаеми очи. Дълга, червена коса, спускаща се до под раменете.
Характер: Ужасен. Смята останалите за по-низши от нея, но си знае мястото и знае кога да отстъпи.. в повечето случаи. Получава това, което иска, и не я интересува за последиците. За нея всичко е една игра. Но все пак тя има и добра страна. Заровена прекалено надълбоко, за да бъде извадена толкова лесно. И все пак я има.
История: Ето я и моята история. Надали ще ви хареса. Ще си кажете какво ли не. Но знаете ли какво? Не ми пука. Това си е моят живот и ще го живея както си искам. Което включва твърде много грехове,които ангелите просто не могат да преглътнат. Все пак за това сме врагове, нали? Те олицетворяват чистотата, а ние какво сме? Боклуците на свръхестественият свят. Съжалявам, но не е така. Ако нас ни нямаше, щяха ли те да съществуват? Надали. Всъщност, тук може би греша. Все пак Луцифер е ангел, нали? Отхвърлен и отритнат от своя баща, защото се е опълчил. Хах. Но стига за взаимоотношенията на демони и ангели. Това не ви вълнува. Нека се върнем на историята ми.
Вероятно започва така, както започва всяка друга. Или поне тази на демоните. Скучно, отегчително и безинтересно. Докато не отидеш на Земята. Докато не започнеш да си играеш с хората, само заради забавлението. Това си е чисто удоволствие. Ммм.. Но нека не се отплесвам.
Бродя по Земята от колко? Хиляда? Хиляда и петстотин години? Две хиляди? Може би и повече. Не знам със сигурност,а и не ме интересува. Вероятно не интересува и вас. По-важна е историята нали?
Виждала съм висотите и паденията на човеците. Глупави същества. Подвластни на чувствата си. Пхах. Жалки са. Къде е тръпката в това? Да си напълно отдаден на някого, а той да те захвърли в минутата, в която му омръзнеш? И после какво? Сърцето ти е разбито.. Колко мелодраматично.
Подвластни на действията и решенията си. А и на краткия си живот. Сбъркат нещо и вече е краят на света. Какво толкова? Грешки се правят. Както и да е.. Отново се отплесвам от темата.
Накратко – живяла съм много, видяла съм много, но според вашето мнение ще си остана „зла и себична кучка”. Ох, ако знаехте колко сте прави. Все пак това е същността ми...
А запитали ли сте се вече какво съм аз? Или аз вече ви казах? Вероятно сте разбрали, ако сте достатъчно досетливи, разбира се. В което малко се съмнявам. Отговорът е прост – демон. Да. Малка, гадна кучка от Ада. И ми харесва. В Ада е страхотно. Вероятно много от вас ще го видят. Ще ви чакаме...
Предполагам, това достатъчно добре описва мен самата, начина ми на мислене и.. всичко, което вероятно трябва да знаете за мен.
Върнете се в началото Go down
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Дек 27, 2010 6:24 pm

Айс готова си.
Имаш много хубав герой направо невероятен! А историята е супер. Браво за труда, това е една от най-добрите истории тук.
Айде стига съм дрънкала х.х
Надявам се да се забавляваш! ;]
Върнете се в началото Go down
Майк Марън
Демон
Демон
Майк Марън


Брой мнения : 17
Join date : 03.01.2011

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 9:41 pm

Име: Майк Марън
Години: Няколко стотин, но иначе изглежда на 21
Раса: Демон
Дарба: Влиза в умовете на хората и ги контролира
Външен вид: Кестенява коса и кафяви очи. Носи предимно ризи и дънки.
Характер: Неговият характер е един от най-сложните. Сприхав и труден. Получава всичко, което си поиска, когато си поиска. Не обича никой, все пак е демон. Играе игрички и се подиграва на хората, когато му е изгодно.
Снимка: Съдаване на герой - Page 2 1941_481528877_chad_michael_murray_08_1__H065520_L -Chad Michael Murray
История: Майк през живота си е живял единствено на Земята, при човеците. Не може да си представи какъв ще е ако живее с демоните, съществата от неговата раса. Въпреки, че е броди по Земята от толкова много години, той продължава да се подиграва с хората. През тези години бродене научава, че единственият, който може да направи нещо за него и да му хареса е самият той. За по-низши същества мисли и жените. Винаги ги третира така все едно е за едната среща или по-точно чукане. То си е и истина.
Върнете се в началото Go down
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 9:47 pm

Айде одобрен си!
Надявам се да се забавляваш Smile
Върнете се в началото Go down
Нико Корели
Вещица
Вещица



Брой мнения : 2
Join date : 03.01.2011

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 10:13 pm

1. Име: Нико Корели
2. Възраст: изглежда на 23 но е няколко стотин хиляди години.
3.Дата на раждане:13 април.....
4.Раса:вещер

5. Външен вид: Нико е с добре сложена Физика,която поддържа чрез тренировки всеки ден,къса тъмно къса коса,дълбоки сини очи.Леко чаровна усмивка.Облича се предимно в черно червено или сиво.
6.Характер: Спокоен и равновесен рядко се ядосва ,но когато го направи е като огъня непредвидим и опасен.Може да изглежда като глуповат младок но това е само привидно за повечето хора,но всъщност той е много повече от това той е умен и мъдър .

7.История: Нико се ражда на 13 април на зазоряване и още с появата си той озарил покоите на майка си.Пророците каза че той ще бъде най великият от всички тях.Докато растял в двореца той показал истински талант още от най-ранна детска възраст,той показва показва магическата си способност,можел да контролира и създава огън и светлина.На 10 годишна възраст той изцерява един от слугите,след като се бил наранил.От тогава потенциалът мъ все растял.На 16 години получава титлата "Върховен магьосник"която била давана само три пъти до сега на най-могъщите.
Атлантида всеки е чувал това име и си е представял,как изглежда това място.Атлантида е място на магия и технология която е над времето си. Всички там живеели в мир и хармонияи използвали силите си в името на другите,но част от атлантите с времето започнали да използват силите си да причиняват болка и страдание на останалите.След време избухнала гражданска война между двете фракции и накрая кралят се видял да използва най могъщото си заклинание в резултат на цялата магическа енергия която се изляла на континента, Той се дестабилизирал и започнал да потъва,но преди това много от хората там успели да се евакуират на днешна Европа и Африка.
Тогава Нико бил само на 17 и бил сред последните които напуснали Атлантида и видял как потъва.След това оцелелите начело с него се опитали да възтановят цивилизацията си но без успех.Тогава Нико им наредил да се пръснат по света и да посеят части от тяхната култура и знание сред другите народи и да разкажат ,за случилото с техния Дом.От тогава той се скита по сета изучава магическите знания на другите народи.Също така е участвал в човешката история,както на сцената така и зад кулисите.
8. Допълнително: на дясната си китка има тату на китайския йероглиф на огъня
9.Снимка:

Съдаване на герой - Page 2 ChrisEvansShortHairstyles1


Последната промяна е направена от Нико Корели на Вто Яну 04, 2011 12:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПон Яну 03, 2011 10:25 pm

Нико одобрен си. Ще те помоля да НЕ пишеш с червен цвят, какъвто и да е неговият оттенък. Написано е в правилата. А също и расата.
Върнете се в началото Go down
Нико Корели
Вещица
Вещица



Брой мнения : 2
Join date : 03.01.2011

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyВто Яну 04, 2011 12:13 am

така по добре ли е
Върнете се в началото Go down
Стефан Салватор
Вампир
Вампир
Стефан Салватор


Брой мнения : 16
Join date : 23.12.2010

Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm

Нико одобрен си добре дошъл при нас
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съдаване на герой - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съдаване на герой   Съдаване на герой - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Съдаване на герой
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Създаване на герой-
Идете на: