The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Плаж           - Page 4 EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Плаж           - Page 4 EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Плаж           - Page 4 EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Плаж           - Page 4 EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Плаж           - Page 4 EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Плаж           - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Плаж           - Page 4 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Плаж           - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Плаж           - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Тереза
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
LunnaWest
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
John Catista
Плаж           - Page 4 I_vote_lcapПлаж           - Page 4 I_voting_barПлаж           - Page 4 I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Плаж           - Page 4 2448524g Плаж           - Page 4 2653380 Плаж           - Page 4 Gp2lX Плаж           - Page 4 2703893B

 

 Плаж

Go down 
+7
Анджела Хартс
John Catista
Кармила
Джейк Джонсън
LunnaWest
Тереза
Каролайн Форбс
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyПет Ное 19, 2010 11:13 pm

First topic message reminder :

Плаж           - Page 4 Beach4
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
John Catista
Върколак
Върколак
John Catista


Брой мнения : 19
Join date : 11.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:35 pm

Аз не искам да се доказвам пред никого и не се правя на мъж.Хайде убииме ако ти стиска.Само ме удряш убийме и да се свършва с това.Не се бой не ме е страх така че твой съм убииме.Не ме наранявай така няма де се получи просто ще ме заболи но раната ще мине ако ти стиска убиИме.
Върнете се в началото Go down
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:37 pm

-Спрете се! - викнах и се запътих към Джон. Помогнах му да стане и отново се развиках. - Вие да не сте животни?! Ти си ангел забога! Поне малко се дръж като такава! Злобата и войната не е най-доброто решение за такива проблеми! Трябва да седнете да се обсъди! Може да не е бил той! Каза ти че е вид зараза! Защо го нападна?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:40 pm

Първо той ми се перчи и ми се прави на мъж щом иска да го убия ще го убия.Но няма да го направя яащото ще стана паднал ангел а не искам това.А..ъммм съжалявам не бях на себеси.Просто като се сетя ародителитеми ме обзема гняв и започвам да нападам без причина.Още веднъж се извинявам.Е ще разходим ли?
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:44 pm

- Пфю! Бях готова да изкривя времето заради вас... сякаш ме игнорирахте всеки един момент! - отдъхнах си. Най-лошото мина. Или пък не? Изтупах се и си лепнах поредната усмивка. - Е, да тръгваме! - започнах да вървя като войник с високо вирната глава и лека усмивка. Не знаех накъде отивам, но нямаше значение имах си двама другари.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:47 pm

Аз хванах Анджелина за ръцете и ние излетяхме.Слушай исках да останем сами замалко.Знам че си вампи но това не ми пречи имам приятелка която е демон.И брат който ще се жени за вещица.КАзах и и се усмихнха.Наистина те харесвам и бих искала да сме приятели.Но нена дали ти ме искаш за прителка.Казах и и се усмихнах в въдуха.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:50 pm

- AAAAA! Аз съм горе! Горе! Горе! Виж гледката! Морето, вълните, лунната светлина! Сууупер! Иксам високо! Аз съм птица, в кафезааааа, излетях сега съм свободна!! - виках като 9 годишно дете в самолет залепено за прозореца. Осъзнах се и си лепнах усмивка. - Извинявай, да много бих се радвала да сме приятелки. - усмихнах се широко. - Имаш много шарен живот. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:54 pm

Хей Анджелина ето тук ще слезнеме.КАзах и се засмях.Всички пътници да се запътят към изхода.ЗАсмях се аз.Искам да знам нещо за тен.Каква е твоята дарба.Малко смотан въпрос но мноог се интересувам.Казах и аз и и се усмихнах.След това плавно слезнахме на земята и я пуснах а след това прибрх своите крила.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 10:58 pm

- Магияяя! - очите ми се превърнаха в звезди, а устата ми се отвори. - Кхъм, моята дарба е контрол над времето. Както казах бях готова да го изкривя заради нападенията ти... - погледнах я. - Сега вече приличаш на ангел. - усмиханх се. Сега се сетих!
- Наричай ме Анджи, не Анджелина.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:01 pm

Реших да поизляза наоколо и отидох на едно от любимите ми места - плажа. Беше много красиво както винаги. От начало помислих, че съм сама, но докато вървях по пътя в далечината видях две момичета. Реших да отида при тях и да видя кои са и какво правят. Бяха доста красиви и обсъждаха нещо. Доближих се до тях и им казах
-Здравейте, аз съм Елена!
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:04 pm

Едно момиче дойде при нас Здравей аз съ Фелисити а това е Анджелина.Ела присъединисе към нас.Тя бе човек каах си на ум.СЛед това се мръднах малко за да може да седне.Тя бе доста красива.Каза че се казва Елена доста странно име.Елена Това име го бях чувам някъде но ако наех къде.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:09 pm

- Аз съм Анджелина. - подуших. Човек! Не може да бъде.... закрих с ръка носа и устата си.
- Ела, седни! - казах й. - Но не до мен! - засмях се.... погледнах нагоре. Защо все на мен?
- Елена казваш... хубаво име. - усмихнах се, но явно не можеше да се види. Все пак бях закрила устата си.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:15 pm

Двете момичета ми се представиха. Казваха се Каролайн и Анджелина. Имаха много хубави имена. Присъединих се към тях като седнах до Каролайн. Анджелана беше малко странна.
-Какво правите тук по-това време? - реших да ги попитам.
Двете се спогледаха малко и после ме погледнаха.
-Аз май ви прекъснах. - усмихнах им се
-Анджелина добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:18 pm

Анджелина нее странна просто е вампир.Но спокойно няма да те нападне.Казах и
се усмихнах.Ами ти си човек нали така?Каах и се усмихнах.
Хей Елена от къде си.Аз съм произведена в Китай.Шега произведена съм в Англия.
СЛед това се засмях и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:20 pm

- Ако бях добре щях ли да си закривам носа и устата? - промърморих съвсем тихо, така че никой да не ме чуе.
- Да, да добре съм... Просто имам проблеми... със.. - сега каква лъжа да измисля? Не мога да излъжа. Усетих как всичко в мен напира. Обърнах се на другата страна. Усетих погледите на двете момичета.
- Аз съм добре! Нищо ми няма... - въздъхнах. Едвам се удържах..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:26 pm

Каролайн беше доста любопитна, а Анджелина почти не ни обръщаше внимание.
-Аз познавам и други вампири, така че не се страхувам от тях.
-Каролайн, аз съм от Ню Йорк, но случайно се озовах тук. - засмях се.
- Ами ти какво си Каролайн? - усмихнах и се и я погледнах.

Върнете се в началото Go down
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:31 pm

- Да бе да! На някой друг ги разправяй тия! - махнах ръката от устата и носа си. Обърнах се към тях. Очите вече бяха станали червени, а зъбите ми се бяха удължили. - А помисли ли, че те са вегетерянци? Аз не съм! Не се поддавам на тези животни, кой знае какво са яли... - засмях се.
- Ако не те е страх от другите вампири, то трябва от мен да се страхуваш! - усмихнах се подло.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:33 pm

Хей момичета щще ви покажа моята истинска форма.
Аз съм ангел на четирите елемента.Всеки ангел има бели крила докато не се проме
ни в своята истинска форма.Погледнах към нежето и ярка светлин ме озари.
Ето так аизглеждам аз казах и се усмихнах.


[img]Плаж           - Page 4 290r7011[/img]
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:37 pm

- Горе! Горе! Горе! Искам горееее! - Отново започнах с детските си изблици. Осъзнах се и се успокоих, но жаждата за кръв не си отиде. Започнах да ровя из панталоните си. Намерих едно хапче и започнах да търся вода. - Някой да има вода? Между другото, Каролайн много си красива така. - Усмихнах се и продължих търсенето си на вода, здържайки желанието си да се спусна към Елена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:43 pm

Каролайн се превърна в ангел
-Кари, много си красива. Прекрасна си!
-А, Анджелина, аз имам вода, искаш ли? - погледнах я малко странно, но все пак и се усмихнах. Но тя само ме погледна и нищо не каза. Тогава Каралайн и подаде една бутилка вода
-Е нищо другия път, може да вземеш от мен - засмях се
-Кари, няма ли да ни покажеш как летиш? Или по-добре направо ни вземи с теб! Какво ще кажеш?
Погледнах към нея и чаках да се съгласи
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:48 pm

и ето ти вода.Про тегнах ръка и окена започна да се идига струя вода.
Започнах да я приближавам и я спрях точно пред нея.Спокойно Анджела аз ще я
защитя казах аз ако я нападнеш споко имам и аз своите тайни способности.
ОФФФФФ Мам*а му носът ме засърбя.
Ами добре щом искате хванах ръцете и на двете момичет аи запонах да се въртя във въздуха.Ще ви покажа своята дарба.ЗАстанах над океана и запонахда въртя водата нагоре след това я пуснах съдадох огнени топки и започнах да ги въртя около мен след това крилата ми станаха в огън от земята се идигаха дървета и растения.А въздухат витаеше около мен.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Анджела Хартс
Вампир
Вампир
Анджела Хартс


Брой мнения : 66
Join date : 27.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:53 pm

- Аз поисках вода, тя ми даде цял океан. - горе-долу насредата на изпълнението й щракнах с пръсти и спрях времето. Това беше красива картинка! Извадих фотоапарата си и започнах да снимам. Всеки ъгъл беше заснет, прибрах фотоапарата и отново щракнах с пръсти. Всичко се оправи.
- Каролайн, ти си страхотна! Сега знам всичко за теб! - засмях се. Лапнах хапчето. Вече жаждата ми беше утолена.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyСъб Дек 11, 2010 11:59 pm

Каролайн беше наистина страхотна. Не можех да повярвам, че може да прави всичко това. Може би, защото досега не бях виждала друг истински ангел.
-Това беше страхотно. Някой път трябва да го повторим - засмях се
-Анджелина, ти май вече се оправи - усмихнах се
- Имам предвид, че вече нямаш желание да ме убиеш нали? А твойта дарба каква е?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyНед Дек 12, 2010 12:04 am

Нейнта дарба е да изкривява времето(даго спре)Казах и се засмях.
Ами само аз ога да контролирам четирите елемента.
Ами ти си човек и не умееш нищо нали така?Това прозвуча лошо.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт ♥
Човек
Човек
Елена Гилбърт ♥


Брой мнения : 25
Join date : 10.12.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyНед Дек 12, 2010 12:09 am

-Да, аз си обикновена - засмях се
-За жалост не мога нищо, освен да правя човешки неща, но какво пък нали, вече познавам даже и ангел - усмихнах и се
-А ти откога си ангел? И как точно стана такава? И харесва ли ти да се ангел - както в много други случеи веднага затрупах другия с въпроси. Този път това беше Каролайн
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 EmptyНед Дек 12, 2010 12:13 am

Ами аз мога да те направя ангел.КАзах и се усмиханх с смях.
Ами всмичко е много забавано.От както съм се родила съм ангел.
Еми каах от както съм се родиал засмях се аз.
А искаш ли да те превърна.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Sponsored content





Плаж           - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж    Плаж           - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Задният плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Плаж-
Идете на: