The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Тереза
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
LunnaWest
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
John Catista
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 2448524g Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 2653380 Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Gp2lX Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 2703893B

 

 Къщата на Фелисити Джонсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyПет Ное 19, 2010 11:00 pm

First topic message reminder :

Къщата от вън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Kusti3

Стълбището:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Ss4d

Спалня:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 4484d5d04c

Баня:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 75611nfuturo

Фитнес стая:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Pic3769

Стаята на Тереза:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 10571080108511031090107

Банята на Тереза:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 51049169

Гаража:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 10431072108810721078107
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:18 pm

Кимнах, усмихната. Всъщност не го знаех, но ето, че това се промени. Той се зачуди как ще го кажем на Фелисити, както и каква ще е реакцията. Замислих се. Изглежда тя не беше против да излизам с брат й, но това беше друго. Погледнах Джейк и казах
-Ами... не знам. Изглежда има само един начин да разберем, нали? - усмихнах се, след което добавих
-Мисля, че Фелисити ще се изненада. Май няма да го очаква... Но според мен можем да й дадем време да свикне и всичко да се нареди.
Опитвайки се да съм оптимистична, го погледнах с лека усмивка. Бях малко нервна относно реакцията на Фелисити, но се надявах на най-доброто, представяйки си каква ще бъде реакцията й.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:21 pm

И аз незнам.По едно ввреме Фелисити влезна в кухнята.
И думите се изтреляах от мен.Аз и Тереа ще се женим.
Фелисити остана без думи.А след това ни спогледа двамата.
Е какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:23 pm

Моля ти и Тереза ще се жените.А ..... Ъм .... поздравления.
Но нее ли малко раничко?Попитах ги аз а след това прегърнах Тереза.
Късметлийка си че ще ожениш за малкото ми братче.
След това прегърнах и Джейк.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:29 pm

Нещата се бяха развили толкова светкавично, че гледах Фел, докато ме прегръщаше, а когато ме пусна, казах притеснено
-Ами... Е, знам, че доста набързо го решихме... - колебливо я гледах, опитвайки се да скрия нервността си, като продължих
-Но, Фел, аз обичам брат ти. Знам, че съм късметлийка, няма нужда да ми го казваш.
Смигнах й леко, нервна. Гледах я, притеснена и добавих
-А и спокойно, имаме време... Ти ще можеш да свикнеш с новината, като нас. А и не мисля, че ще хукнем да се женим утре...
Усмихнах се, колкото се може по-искрено, като хванах ръката на Джейк, за да ми даде кураж, стискайки я леко, докато все още се усмихвах.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:32 pm

Е да това си е вярно.може да се омъжите като и аз си намеря подходящия.
След това Хванах ръката на Тереза и се телепортирахме пред мола.
Е сега ще купим всичко което е нужно.
Хайде живо живо живо.
А джейк ги чакал да се приберат.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Джеръми Гилбърт
Човек
Човек
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 15
Join date : 12.12.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 9:16 pm

За около 5-10 минути вече бяхме пред къщата и. Тя ме покани вътре. Влязох. Имаше прекрасна къща. Изненадах се много от това, което ми каза. Тя се изчерви,докато го казваше. Отговорих и много кратко
-Да, Кари!
Отидох до нея. Погалих косата и и започнах да я целувам и да свалям дрехите и.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyЧет Дек 23, 2010 9:23 pm

След като той ме съпроводи до стаята и аз го попитах неловкият въпрос.
Той започна да сваля дрехите ми бавно и нежно.Рокятами беше Шанел.
СЛед около пет минути вече ми нямаше нищо.Погледнах Джереми.
Сед това и аз започанх да свалям неговите дрехи.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 EmptyПет Дек 24, 2010 11:35 pm

Джереми ще изляза да подишам малко чист въздух.
Станах от еглото облякохсе и излязох запътих се към мола.
Когато стигнах до мола влязох вътре и седнах.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Фелисити Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ♥ Къщата на Елена Гилбърт ♥
» Къщата на Джон Катиста

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Къщите-
Идете на: