The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Тереза
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
LunnaWest
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
John Catista
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 2448524g Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 2653380 Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Gp2lX Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 2703893B

 

 Къщата на Фелисити Джонсън

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyПет Ное 19, 2010 11:00 pm

First topic message reminder :

Къщата от вън
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Kusti3

Стълбището:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Ss4d

Спалня:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 4484d5d04c

Баня:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 75611nfuturo

Фитнес стая:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Pic3769

Стаята на Тереза:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 10571080108511031090107

Банята на Тереза:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 51049169

Гаража:
Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 10431072108810721078107
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 9:53 pm

Тери сложи прибурите на масата аз веднага започнах да ям.
След това Фел ни поита какво става.Еми какво да става готвихме през цялото време.И се засмях лекичко.Какво даваха по телевизията.
След това отново се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 9:55 pm

Когато седнахме да ядем Джейк ми отговори на въпроса.
Естествено излъга неможеше да лъже.И то още от малък.
След това казах.Не сси добър лижец.След това се засмях.
И спогледах и двамата.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 10:42 pm

Бях привършила да ям, като срамежливо се усмихнах на Фел. Не знаех какво да й кажа, тъй като май ни беше разкрила, но й се усмихнах и попитах
-Е Фел, имаше ли нещо интересно по телевизията, докато правихме пицата?
Попитах, по-скоро за да завържа разговор, отколкото, защото ми беше любопитно. Отнесох чинията си в мивката, но седнах на масата, за да си допия сока, като й се усмихнах, след което смигнах на Джейк усмихната.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 10:48 pm

Хей вижте какво ми хрумна.Джейкиии *тича* *припарва и обарва*
Джейк внимавай какво правиш с приятелката и защото ако я нараниш ще има бой.Напълно сериозна съм след това смигнах на Тери.
А след това погледнах Джейк.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 10:52 pm

Аз и Фелисити се спогледахме а след това тя ми каза.
Да не наранява нейната прияталка защото ще има бой.
Аз се исмях ти сериозноли ще има бой моляте.
Недей така след това аз си хапнах пица и целунах бавно и нежно Тери.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:09 pm

Учудих се, но се усмихнах. След което се обърнах към Фел и казах
-Благодаря ти, наистина го оценявам... - усмихнах й се искрено и добавих, питайки
-Но не би ли трябвало да го кажеш това на мен? Все пак той ти е брат и ти е роднина, а аз не съм.
Усмихнах й се отново, когато се сетих нещо и казах
-Освен ако брат ти не си пада женкар като тип и искаш да ме защитиш... - засмях се, но едновременно с това погледнах Джейк питащо, но замълчах.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:13 pm

Не той винаги е бил малко стеснителен.Не просто приятелите сами като семейство.След това и се усмихнах и и намигнах.
И затова го казах след това отново и се усмихнах.
И си взех още пица.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:22 pm

Аз и Фелисити отново се спогледахме и то право в очите.
А след това казах не Тери.Да аз не съм женкар.
Даже рядко съм с момиче.Ти си ми третата.
След това се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:32 pm

Усмихнах се, радостна. Определено бях омекнала... Срещнах погледа му, като се усмихнах и го целунах толкова нежно, сякаш отпивах глътка вода. За момента не ме интересуваше, че Фелисити беше с нас на масата - съществуваше само той. Усмихнах му се, след което погледнах Фел, като се изчервих. Едва сега осъзнах, че тя се усмихваше и се почувствах неловко.
-Ам... Ъм.. Искате ли да гледаме някой филм? - предложих, като Фелисити се засмя.
-Че да се натискате през цялото време? - засмя се пак тя и каза -Не благодаря.
Изчервих се цялата и казах нервно
-Нямах предвид... - не довърших, свеждайки поглед към масата.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:38 pm

Тя ме погледна и попита да ли иска да гледаме някой филм.
А каах да хайде ще бъде забавно.
СЛед това се усмихнах и на двете.
A фелисити също се съгласи.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:58 pm

Не очаквах Фел да се съгласи, но тя нямаше нищо против. Изчаках двамата да привършат с яденето на пицата, след което се преместихме в хола. Пуснахме телевизора, а аз попитах
-Е, кой филм искате да гледаме? Вие изберете, за мен е без значение.
Усмихнах се, а Джейк коленичи пред Дивидито, за да огледа дисковете с филми. Отидох до кухнята, сложих едни пуканки в микровълновата, а след като бяха готови ги сипах в една купа и отидох при Фелисити и Джейк в хола, сядайки на дивана, като оставих купата на масичката пред нас.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Ное 28, 2010 11:03 pm

Джейк ме носеше, летейки към къщата. Влязохме тайно, отправяйки се към моята стая. Обгърнах врата му, целувайки го страстно. В очите му се четеше същото желаниe, каквото изпитвах и аз. Бавно свалих блузата му, целувайки всяка частица гола кожа, която се показваше. Бутнах го на леглото, надвесвайки се над него. Целувах го жадно и страстно, но и той не ми отстъпваше. Целувките му ме поглъщаха, разливайки се сякаш из цялото ми тяло. Бяха изпепеляващи. Без да прекъсва жадните целувки, той застана над мен, доразсъбличайки това, което не беше успял да свали от мен на плажа. На свой ред свалих панталоните му, продължавайки да го целувам бавно. Двамата избутахме завивиките, продължавайки страстта. Усещах ръцете му по цялото си тяло, докато моите галеха гърба му и от време на време леко впивах ноктите си в кожата му от удоволствие.


Последната промяна е направена от Тереза на Вто Ное 30, 2010 7:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Ное 28, 2010 11:10 pm

Тя ме съблече целия.И аз направих същото.
Свалих и сутиена и прашките но преди това и панталоните.
След това тя съблече и боксерките ми.
Аз проникнах в нея и я целувах заболя я малко и останах в нея.
След това разбрах че е дествена и аз продължих да прониквам все по навътре и по навътре.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyНед Ное 28, 2010 11:24 pm

Чувствах се невероятно. Когато го усетих в мен, си поех дълбоко въздух - първоначално беше неудобно, но после ме заля вълна на удоволствие и радост. Усещах го над мен и сякаш ме изпълваше цялата. Усмихнах се, като промълвих името му, тонът ми изпълнен с наслада
-Джейк... - едва казах, но не спирах да го притискам към себе си. Той зашепна нещо в ухото ми, което не разбрах, но това засили удоволствието. И двамата се стремяхме към кулминацията, а аз не спирах да галя гърдите му, кръста му, корема, гърба... Накрая вплетох пръсти в косата му, целувайки го нежно. Той не спираше да се движи, но отвърна на целувката ми. Когато я прекъснах, започнах леко да се задъхвам от невероятното удоволствие, което пълзеше по цялото ми тяло, като сякаш не спираше да ме залива цялата. Опитах се да проговоря, и гледайки го в очите, казах леко задъхано
-Джейк.. Обичам.. те... - срещнах погледа му, усмихната, като все повече се извивах към него, за да го усетя възможно най-близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 3:59 pm

Тя ми каза че ме обича.Аз и отговорих и аз те обичам.
След това продължих да я задоволявам.След това срях и се замислих.
Какво предвид под обичам дали го каваше аради удоволствието или защото наистин аобичаше?Това беше въпроса.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 7:16 pm

Давех се в морето от чувства, щастлива, че той също ми беше казал, че ме обича. След броени мигове обаче той спря и аз го погледнах, объркана - бях ли сбъркала някъде? Чудех се какъв беше проблема, докато той мълчеше, сякаш замислен над нещо. Преглътнах с усилие. Питах се дали не съжаляваше за това, че беше с мен? Самата мисъл пълнеше очите ми със сълзи, затова се опитах да се отърся от тези мисли, докато той се излягаше до мен. Легна от едната ми страна, а аз се сгуших в него, опитвайки се да възвърна гласа си.
-Джейк..? - проговорих колебливо, гледайки го объркана. Бях казала само името му, но интонацията беше като въпрос - надявах се той да осъзнаеше, че не разбирах и да ми каже нещо...
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:11 pm

Тя промълви моето име.Няма нищо извинявай нее зареди теб.много те харесвам и не исках да извървам но явно така се случиха нещата ако искаш да отидем и да хапнем нещо.Още веднъш се извинявам.След това я погледнах и я зацелувах.Е ще слезнем ли доло?Попитах яаз.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:21 pm

Само две думи се въртяха в ума ми. Не разбирах.
-Ами.. Аз... - погледнах го объркана, след което поклатих глава, покривайки се с най-горния чаршаф. Какво бях направила, че желанието му се изпари за секунди? Дали беше, защото му признах твърде рано чувствата си? Бях ли избързала наистина? Обърнах се, сядайки на ръба на леглото, с увития чаршаф около тялото си. Преглътнах. Обърнах се и го целунах, след което се запътих към банята.
-Ти слез, аз ще си взема душ и след малко ще дойда. - Дори не можех да го погледна. Какво ставаше? Чувствах се все по-объркана. Сякаш нещо се беше разбило на парченца.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:28 pm

Аз слезнах доло по боксерки и тихо се промъкнах за да не събудя Фелисити.Незнаех какво ми става но беше факт че тя се почувства странно както и аз.Като вляох в кухнята опържих яйца аз.
След това седна на стола и я зачках.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:35 pm

Бях пуснала чаршафа на пода, влизайки в банята и врътвайки кранчето. Оставих водата просто да тече върху тялото ми, като облегнах глава на стената. Не можех да разбера какво се случи... Обичах Джейк, но май не му го бях казала по правилният начин. А и неговите чувства.. Бях толкова объркана. Изглежда в леглото ми каза, че ме обича, а после заяви, че ме харесва? Ударих леко главата си към стената. Стиснах зъби, за да не позволя на сълзите да ме завладеят. Надали щях да мога вече да му кажа, че го обичам. А и нямаше смисъл, след като не знаех как ще ми отвърне. И реших да не го казвам никога. Или най-малкото след като той ми го каже пръв сам. Ако го направеше... Измих косата и тялото си, след което спрях водата, изсуших се и се облякох, слизайки долу. Видях, че беше изпържил яйца. Аз не бях гладна, затова си сипах само сок. Взех дистанционното, включвайки телевизора.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:44 pm

Teresa Je t'aime mais je ne sais pas si vous vous sentez la même chose que l'amour men.Az et pourquoi nous nous sommes arrêtés prossto Je pense que c'était pribarzano.Shte dire qu'une seule fois veux-tu m'épouser? "Je lui ai demandé et attendu pour sa réponse.

Тереза обичам те но незнам дали и ти изпитваш същото към мен.Аз те обичам и не затова спряхме проссто мисля че беше прибързано.Ще го кажа само веднъж ще се омъжиш ли за мен?Попитах я аз и чаках нейният отговор.
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 9:54 pm

Разбирах френски, все пак го бях учила 5 години и все още го учех, но стоях замръзнала, гледайки към екрана на телевизора, без да го виждам. Бавно се обърнах към Джейк и за момент двамата просто се взирахме в очите на другия.
-Mais.. Je.. - заекнах, отвръщайки му на френски. След което кимнах.
-Oui, Je t'aime aussi!!! - усмихнах се, като го зацелувах. След време усетих как целувката се задълбочаваше, затова спрях, преди да се задълбочим още повече. Погледнах го, колебаейки се и казах
-Mais.. Je ne veux pas de faire cette chose par la force... - Погледнах го колебливо и попитах
-Е... Ами.. И ако това в стаята ти беше прибързано, въпросът ти не е ли също така прибързан?
Сведох погледа си към земята, все още малко объркана.
-Сигурен ли си в това, което правиш? - попитах го сериозно, изговаряйки думите бавно.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:01 pm

ХЕй бебчо да прибързаное но мисля че сега му е момента не се познаваме много но може по късно да се разделим или някоой да умре и след това ще съжаляваме че не сме го направили докато сме имали шанс.
Затова ще те попитам още веднъж ще се омъжиш ли за мен?
Върнете се в началото Go down
Тереза
Вещица
Вещица
Тереза


Брой мнения : 72
Join date : 20.11.2010

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:08 pm

Усмихнах му се широко, поставяйки нежна целувка върху устните му.
-Ако ти си сигурен, то аз нямам съмнения. Знам, че те обичам.
Изправих се от масата, придърпвайки го към мен. Обгърнах здраво вратът му с ръце, радостна. Той ме правеше щастлива, можех ли да не го обичам?
-Затова, Да - ще се омъжа за теб. Хиляди пъти Да!!! - прегърнах го, след което започнах да го целувам. Той обви ръцете си около кръста ми, вдигайки ме леко от земята, а когато прекъснахме целувката, се засмях. Двамата стояхме един до друг, а аз го погледнах, срещайки погледа му и казах
-Джейк.. Знаеш, че съм твоя, нали? - усмихнах се, поставяйки ръцете си малко по-нагоре от врата му, като пръстите ми се вплетоха леко в косата му.
Върнете се в началото Go down
http://vampiresrpg-bg.bulgarianforum.net/
Джейк Джонсън
Ангел
Ангел
Джейк Джонсън


Брой мнения : 82
Join date : 26.11.2010
Age : 27

Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Дек 04, 2010 10:12 pm

Знаеш че съм твоя каза ми тя.След това добавих.
Знаеш че съм твой налли го наеш моя малка красавице.
Трябва да измислие как да кажем на Фелисити.
Незнаех как ще го приеме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Фелисити Джонсън    Къщата на Фелисити Джонсън  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Фелисити Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ♥ Къщата на Елена Гилбърт ♥
» Къщата на Джон Катиста

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Къщите-
Идете на: