The living and dead monsters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The living and dead monsters

Това е форум, в който можете да изживеете своите мечти и други неща.. Този форум е специализиран за Роу Плей
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли в нашия Рол Плей форум Надявам се да се забавлявате.
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Смяна на лик или име.
Дневкът на Каролайн  EmptyПон Мар 14, 2011 8:50 pm by Айс Евърмонт

» жцб
Дневкът на Каролайн  EmptyНед Яну 30, 2011 5:02 am by Каролайн Форбс

»  н
Дневкът на Каролайн  EmptyНед Яну 30, 2011 5:00 am by Каролайн Форбс

» Приятели на форума
Дневкът на Каролайн  EmptyВто Яну 18, 2011 4:26 pm by Алис

» Ronnie / zaiio
Дневкът на Каролайн  EmptyВто Яну 18, 2011 4:22 pm by Алис

» Gone. [разказ]
Дневкът на Каролайн  EmptyПон Яну 17, 2011 2:10 pm by Руксандра Дънстън

» Плаж
Дневкът на Каролайн  EmptyНед Яну 16, 2011 10:25 pm by Анджела Хартс

» Съдаване на герой
Дневкът на Каролайн  EmptyПет Яну 07, 2011 9:58 pm by Стефан Салватор

» Мястото за ловуване
Дневкът на Каролайн  EmptyНед Яну 02, 2011 11:58 pm by Стефан Салватор

Top posters
Каролайн Форбс
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Джейк Джонсън
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Деймън Джонсън
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Тереза
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Анджела Хартс
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
LunnaWest
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Руксандра Дънстън
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
Елена Гилбърт ♥
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
John Catista
Дневкът на Каролайн  I_vote_lcapДневкът на Каролайн  I_voting_barДневкът на Каролайн  I_vote_rcap 
free online dating siteFree web counter
Dating
Affiliates
Дневкът на Каролайн  2448524g Дневкът на Каролайн  2653380 Дневкът на Каролайн  Gp2lX Дневкът на Каролайн  2703893B

 

 Дневкът на Каролайн

Go down 
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Дневкът на Каролайн  Empty
ПисанеЗаглавие: Дневкът на Каролайн    Дневкът на Каролайн  EmptyНед Дек 12, 2010 1:40 pm

Ден 1

Скъпо дневниче днес се запознах с едно страхотно момиче на име Елена тя има брат на име Джереми.Днес той ми предложи да си станем гаджета.Бях вцепенена и всъщото време много притеснена.За един ден два пъти приех своята истинска форма.Джереми е много красив и аз щом го зърнах се влюбих в него.Аз потъвах в неговите кафяви очи.Когато той ми предложи щях да припадна толкова се надявах да ми предложи и когато се случи крещях на ум.Джереми както и Елена са много красиви това явно е семейна черта.Дневниче виждаш от колко време мечтая да си намеря гадже и ето че този ден дойде.Станах много щастлива когато ми преддложи.С него не се понаваме много добре но вече нам ч его обичам.Обичам го обичам го обичам го.Скъпо дневниче мислиш ли че ще излезе нещо от тази връзка?Това е засега довечера или утре отново ще те отворя.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Дневкът на Каролайн  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневкът на Каролайн    Дневкът на Каролайн  EmptyСъб Дек 18, 2010 11:56 am

Ден 2

Скъпо дневниче вече почти от седмица аз и Джереми ходим.Когато Елена ни запозна изобщо неучакввах това прекраасно нещо да се случи.Но когато той ме попита щях да се пръсна от вълнение.Бях вчепена изчервена и щях да избухна.Запознах се с много хора те са много мили и се държат много мило с мен и ме разбират.Когато погледна Джереми в очите сякаш потъфам в неговите кафяви очи.Те са толкова сладки.Когато го зърнах за първи път аз се влюбих в него но и той в мен.От тогава немога да спра да се усмихвам.Скъпо дневниче много бих искала Джереми да е мъжът на живота ми.Но няма как да разбера защото все пак ходим от една сседмица и няколко дни.Дневниче това е засега.Чао
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс
Ангел
Ангел
Каролайн Форбс


Брой мнения : 246
Join date : 19.11.2010

Дневкът на Каролайн  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневкът на Каролайн    Дневкът на Каролайн  EmptyНед Дек 26, 2010 1:39 pm

Ден 3
Скъпо дневниче днес Джереми се съгласи да прекара нощта в нас.Когато го попитах дали ще го направи той веднага се съгласи а аз се ичервих.Е то си е нормално да се изчервиш все пак питаш момче дали иска да прекара нощта в вас.Това си е много странно за едно момиче.Попринцип момчетата канята момичетата а не обратното.Когато с Джереми си легнахме аз излязох да поддишам малко свеж въздух.И когато отидох в мола видях Анджелина.Мисля че тя ме помисли за луда понеже изкупих целият магазин.Забавно нали така?Преди това видях отдавна изгубеният си брат Деймън.Който беше доста странен защото дойде бе да се обади.Сега аз му построих стая но той не се прибира в къщи.Незнам дали да се тревожа.Дали е добре?Какво ли е станало с него?Много се тревожа.Дневниче помогни ми.Знам че с Джереми не се познаваме но бих искала да си имаме бебе.Надявам се никой да не прочете това.
Върнете се в началото Go down
https://livinganddeat.bulgarianforum.net
Sponsored content





Дневкът на Каролайн  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневкът на Каролайн    Дневкът на Каролайн  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневкът на Каролайн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The living and dead monsters  :: Дневникът на героя-
Идете на: